Японія надала грант $100 млн для Фази 3 Програми екстреного відновлення України

Японія надала грант $100 млн для Фази 3 Програми екстреного відновлення України - INFBusiness

$100 млн на екстрене
відновлення України

Відповідні угоди підписала в Японії Заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань європейської інтеграції Анна Юрченко.

Україна отримає від Німеччини понад 72 мільйони євро на будівництво квартир для ВПО

Програма екстреного відновлення (Фаза 3) на суму 15,8 млрд японських єн, що становить понад 100 млн дол США, буде спрямована на проекти швидкого відновлення серед іншого за напрямками:

  1. Енергетичне обслуговування;
  2. Транспортне сполучення;
  3. Обладнання для гуманітарного розмінування.

«Ці проекти сприятимуть підвищенню ефективності та сталості нашої економіки, покращенню умов життя громадян та зміцненню національної безпеки.

Наша співпраця стане втіленням наших спільних цінностей та ідеалів, спрямованих на благо наших народів. Ваша незмінна підтримка України на тлі військової агресії Росії є дуже важливою та неоціненною допомогою для нашої країни, яка зазнає тяжких випробувань. Дякуємо вам за ваш внесок у наше спільне майбутнє», – зазначила Анна Юрченко.

Україна підписала з Японією 56 документів про співпрацю та відбудову

Наразі за підтримки Уряду Японії успішно впроваджують Програми екстреного відновлення Фаза 1 і Фаза 2, Проект екстреного відновлення і реконструкції.

В рамках Фази 1 і Фази 2 уже передають важливу спецтехніку та обладнання для потреб енергетичного, транспортного, аграрного, медичного, освітнього секторів, управління відходами від руйнувань, водовідведення, водопостачання та розмінування.

У рамках Проекту екстреного відновлення та реконструкції успішно впроваджують Проекти швидкого впливу, такі як Пілотний проект з управління відходами від руйнувань та Пілотний проект зі встановлення теплових насосів, що дають змогу зосередити зусилля на найнеобхідніших сферах.

Японія надала грант $100 млн для Фази 3 Програми екстреного відновлення України - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від “БІГ-СІТІ ЮА”


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *