До відбудови України долучиться Бельгія

До відбудови України долучиться Бельгія - INFBusiness

Відбудова України

Бельгійське державне агентство з питань розвитку Enabel розпочинає системну співпрацю з Україною у проєктах відновлення критичної та соціальної інфраструктури.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури у Телеграмі.

«Команда Міністерства розвитку, громад, територій та інфраструктури України провела зустріч із міністром співробітництва у сфері розвитку та великих міст Бельгії Кароліною Женні та головою Бельгійського державного агентства з питань розвитку Enabel Яном Ван Веттером. За результатами зустрічі сторони погодили вже у березні розпочати втілювати проєкти відновлення критичної та соціальної інфраструктури», – йдеться повідомленні.

Японія допоможе Україні у відбудові населених пунктів, мостів, дамб і доріг

Наголошується, що найближчим часом Enabel планує відкрити офіси у Києві та Харкові.

Бельгійське державне агентство з питань розвитку Enabel отримало фінансування в розмірі $150 млн, які надійшли за рахунок заморожених у Бельгії російських активів. Відтак, на зустрічі обговорювали можливість співпрацювати у спільному зі Світовим банком проєкті Hope, метою якого є відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій житла, зокрема, шляхом отримання компенсації.

Як повідомлялося, Україна і Бельгія активізують економічне співробітництво та співпрацю щодо подальшого використання заморожених російських активів для відбудови України.

До відбудови України долучиться Бельгія - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 пісок для будівництва: види характеристики, особливості вибору


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *