До кінця року на Київщині планують відбудувати 18 тисяч об’єктів

До кінця року на Київщині планують відбудувати 18 тисяч об'єктів - INFBusiness

Відбудова Київщини

У Київській області до кінця року планують збільшити до 18 тисяч кількість відбудованих обʼєктів, зруйнованих або пошкоджених унаслідок повномасштабного вторгнення російських загарбників.

Про це у Фейсбуці повідомляє Київська обласна військова адміністрація з посиланням на виступ начальника ОВА Руслана Кравченка під час брифінгу за підсумками розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

За словами Кравченка, основною темою розширеного засідання, в якому взяли участь представники всіх районів і територіальних громад області, була відбудова Київщини. Зокрема обговорювали відбудову Ірпеня, Мощуна, Андріївки, Шевченкового, Мархалівки, а також гуманітарне розмінування в Кухарях.

Також громади мали можливість напряму звернутися до представників центральних органів влади й отримати компетентні та вичерпні відповіді.

Очільник ОВА підкреслив, що відновлення відбувається за кошти UNITED24, Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, обласного та місцевих бюджетів, урядових програм. Також долучаються міжнародні партнери: МОМ, УВКБ ООН, GEM, ПРООН та інші.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *