Держмолодьжитло обговорило спiвпрацю зi Львовом

Держмолодьжитло обговорило спiвпрацю зi Львовом

Перший заступник голови правлiння Держмолодьжитла Iван Парух взяв участь у робочих нарадах у Львовi з представниками влади мiста й областi та регiонального вiддiлення фонду.

Про ефективне виконання програми забезпечення молодi житлом у 2023 р. та на перспективу iшлося пiд час робочих зустрiчей з директоркою департаменту архiтектури та розвитку Львiвської обласної вiйськової адмiнiстрацiї, головною архiтекторкою областi Оленою Василько i очiльником департаменту житлового господарства та iнфраструктури Львiвської мiської ради Орестом Тимчишиним.
Спiвпраця Держмолодьжитла iз мiсцевою владою Львова i областi є успiшною i приносить результат для людей. 2023 р. на реалiзацiю житлових програм з бюджету мiста Львова передбачено видiлити 31,2 млн. грн., а з бюджету Львiвської областi – 1,7 млн. грн. За обсягом коштiв на програми Держмолодьжитла, передбачених у мiсцевих бюджетах, Львiв з областю перебувають на третьому мiсцi серед регiонiв України.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, Львiвське регiональне вiддiлення Держмолодьжитла реалiзує такi регiональнi житловi програми: мiську цiльову програму забезпечення житлом молодих сiмей та одиноких молодих громадян Львiвської мiської територiальної громади на 2023-2027 рр. та комплексну програму надання житлових кредитiв окремим категорiям громадян у Львiвськiй областi на 2021-2025 рр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *