Афіни планують збільшити мережу метро на третину

Афіни планують збільшити мережу метро на третину - INFBusiness

Метро замість
автомобілів

Четверта лінія метрополітену в Афінах, яка налічуватиме 15 станцій, дозволить скоротити автомобільний трафік на 53 тисячі автомобілів на день. У перспективі кількість станцій нової гілки збільшиться до 35, повідомляє Bloomberg CityLab.

Зараз у столиці Греції реконструюють сім міських площ, на яких заплановано збудувати виходи зі станцій «Акадімія», «Александрас», «Дікастрія» та «Кіпселі». Павільйони спроєктовано мінімалістичними, передбачається висадити нові дерева.

Зараз афінське метро складається з трьох ліній і 66 станцій. Воно, зокрема, сполучає місто з аеропортом і Пірейським портом.

Четверту гілку почали будувати у 2021 році і збираються завершити до 2030-го. Нова лінія, за розрахунками, провозитиме 340 тисяч пасажирів на день.

Вона проходитиме таким чином, щоб заповнити лакуни в мережі – наприклад, місце розташування університетів біля схилів гори Іметт.

Афіни планують збільшити мережу метро на третину - INFBusiness

Не всі містяни задоволені будівництвом метро, адже нові станції розмістять посеред наявних громадських просторів, де ростуть старі дерева – при тому, що в Афінах бракує зелені, а клімат украй спекотний. Люди також занепокоєні джентрифікацією.

У січні суд призупинив роботи біля парку Різарі до проведення додаткових досліджень щодо впливу будівництва метро на насадження. А жителі, що мешкають поблизу центральної площі Колонакі, обурені видаленням дорослих дерев.

Найсильніший опір плани муніципалітету отримали в анархістській Екзархії, де також заплановано відкрити станцію метро. Протести проти оновлення простору переростали у сутички з поліцією.

Афіни планують збільшити мережу метро на третину - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від “БІГ-СІТІ ЮА”


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *