В Україні стрімко подорожчали огірки: назвали декілька причин

В Україні швидко дорожчають тепличні огірки. Так, 19 жовтня комбінати продають їх по 60-70 грн/кг, що в середньому на 13% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Відповідно, незабаром зростання цін розпочнеться і у супермаркетах.

6199_1442399.jpg (81.74 Kb)

Про це повідомляє EastFruit . Наголошується: причин подорожчання одразу кілька. Зокрема, скорочення пропозиції за високого попиту.

“Пропозиція огірків на ринку скоротилася до мінімуму через завершення поточного обороту багатьма стаціонарними комбінатами. Водночас попит на огірки залишався на досить високому рівні”, – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: пропозиція огірка від тепличних комбінатів знизилася після погіршення погодних умов.

Друга причина зростання цін – відсутність конкуренції над ринком. Зокрема, із боку турецької продукції.

Зростання цін може вдарити по самих виробниках

Водночас, зазначають аналітики, зростання цін на тепличні огірки у майбутньому може обернутися проти самих виробників. Адже в якийсь момент продажі їхньої продукції можуть різко просісти.

“Галузеві експерти не виключають, що подальше подорожчання в даному сегменті може вкрай негативно вплинути на темпи збуту тепличного огірка”, – констатують автори матеріалу.

Скільки коштують огірки у супермаркетах

Згідно з моніторингом OBOZ.UA, в українських супермаркетах 19 жовтня тепличні огірки продають у середньому по 63,42 грн/кг. В окремих мережах їхня вартість коливається від 46,95 грн/кг до 79,9 грн/кг. Зокрема:

Varus – 79,9 грн/кг;

АТБ – 46,95 грн/кг.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *