В Україні скоро можуть зрости ціни на “молочку”: назвали причину

В Україні скоро можуть значно подорожчати молочні продукти, а деякі товари можуть бути навіть у дефіциті . Зокрема, йдеться про вершкове масло .

6764_69.jpg (26.18 Kb)

Так, вартість олії може зрости приблизно на 20-25% порівняно з літніми показниками. Про це розповів аналітик молочних ринків Максим Фастєєв.

Фахівець наголосив, що на подорожчання молочки впливає динаміка закупівельних цін сирого молока. А це, у свою чергу, залежить від балансу попиту та пропозиції.

Фастеєв додав, що спека, яка була у серпні, негативно вплинула на показники виробництва сирого молока у нашій країні. Зокрема, теплові удари нашкодили коровам, через що сталося падіння продуктивності протягом кількох місяців.

“З іншого боку, попит на молочну продукцію в останні місяці зростав – бум внутрішнього туризму та нова хвиля повернення українців з-за кордону перед початком навчального періоду продукували активні продажі сирів та свіжої категорії в HoReCa та ретейлі”, – пояснив фахівець.

Крім того, однією з причин подорожчання молочки є те, що багато роздрібних мереж минулого місяця продавали молокопродукти зі знижкою. Це спровокувало підвищений попит на сире молоко, закупівельні ціни на яке з серпня до жовтня зросли більш ніж на 15%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *