Що буде з цінами на квитки на поїзди у 2024-му

В Україні не планується підвищення вартості квитків на внутрішні поїзди у 2024 році. А ось щодо закордонних ситуація поки не зрозуміла – адже у цьому випадку діє спільне з міжнародними партнерами ціноутворення.

3172_0461a2b380a9dac5ff4b50d05b5bbc94.jpg (168.44 Kb)

Про це розповів голова правління “Укрзалізниці” Євген Лященко, передає Укрінформ. Він зазначив: якщо на закордонні рейси все ж доведеться підвищувати вартість квитків, сильно по кишенях українців це не вдарить.

“У фінансовому плані на цей рік не закладено підвищення тарифів на перевезення. Ні на пасажирські, ні на вантажні. … По закордонних – залежить не тільки від нас. Тому я не можу сказати стовідсотково, що зростання не буде. Проте якщо і буде, то точно незначне”, – йдеться у повідомленні.

“Укрзалізниця” оновила правила купівлі квитків на потяги

Тим часом “Укрзалізниця” запускає послугу моніторингу квитків із можливістю автовикупу на потяги внутрішнього сполучення. Спочатку вона працюватиме в режимі бета-тестування. Суть нововведення полягає в тому, що коли необхідні квитки буде знайдено, користувачі отримуватимуть відповідні пуш-повідомлення у застосунку.

Як розповіли в самій компанії, якщо активовано функцію автовикупу, то надходитиме повідомлення, що квитки вже куплено.”У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Для користувачів відповідної програми, авторизованої через Дія.Підпис, у режимі тестування доступний моніторинг двох типів. Зокрема:

на поїзди, квитки на які вже перебувають у продажу, – з можливістю відстежувати наявність конкретних місць;
на напрями – з можливістю відстежувати появу в продажу поїздів між вибраними містами.

При цьому там наголосили: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів. Якщо моніторинг буде скасовано або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично.

“При використанні тестового застосунку будуть зніматись реальні кошти, а квитки, придбані в режимі тестування, будуть дійсними для поїздок – тож радимо не створювати безлічі моніторингів з автовикупом, якщо ви не плануєте бути пасажиром одночасно десятків рейсів”, – попередили в компанії.

Тестовий додаток доступний як користувачам iOS, так і Android. Завантажити його можна за посиланнями:

для iOS;
для Android.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *