Який тариф на газ чекає на українців з 1 квітня

В Україні з 1 квітня тариф на газ для населення становитиме 7,96 грн за кубометр. Ціну не перерахували, при цьому тарифи теоретично можуть переглянути тільки після закінчення опалювального сезону.

6634_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. Раніше в Кабміні заявляли, що на час дії військового стану та протягом шести місяців після нього переглядати тарифи не будуть. Однак вартість струму все-таки підвищити були змушені минулого літа. З газом ситуація стабільніша. Блакитного палива українського видобутку майже цілком вистачило задля забезпечення власних потреб.

Найменше 7,96 грн за куб можуть платити ті, хто вчасно платить за комуналку. Як повідомляють у “Нафтогазі”, розмір можливої знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити за газ до 15 числа. Тобто, якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.

Тарифи на газ щорічно публікують 12 постачальників, повідомляє видання ” ГазПравда “. Природний газ із настанням весни не подорожчає. Залежно від газопостачальної компанії, вартість кубометра газу в березні коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

При цьому в 7 постачальників ціна кубометра нижча за 8 грн, ще в 5 – вища. Нагадаємо, що переважна більшість (близько 98%) українських побутових споживачів газу нині є клієнтами Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”. Це 12,3 млн українських домогосподарств, що купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *