USAID оплачує український метал для захисту енергооб’єктiв

USAID оплачує український метал для захисту енергооб'єктiв

Будiвництво захисних споруд для об’єктiв енергетики – один iз прiоритетiв Агентства вiдновлення. Воно працює над трьома рiвнями захисту. У межах проєкту енергетичної безпеки, що фiнансується Урядом Сполучених Штатiв Америки через Агентство США з мiжнародного розвитку (USAID), Агентство вiдновлення отримає 20 тис. т металу для будiвництва споруд другого рiвня захисту. Це захист вiд дронiв та шахедiв. Вже з березня поточного року навколо основної мережi “Укренерго” зводяться бетоннi конструкцiї.

Загалом до другого рiвня захисту вiдносяться 22 пiдстанцiї та 63 автотрансформатори у 14 областях.
Проєкт iз забезпечення будiвництва металом реалiзує компанiя Tetra Tech ES, яка є пiдрядником USAID в рамках  пiдписаного ранiше меморандуму про взаєморозумiння.
Компанiя закуповує метал в українського виробника, а вже iз виробництва вiн транспортується на будiвництво. Перша партiя вже застосовується на будiвництвi
“Вiдсоток арматури у проєктi – один iз найбiльших по обсягу i вартостi. Отримуємо метал у якостi благодiйної допомоги. Це важливий  внесок  у захист енергетичної iнфраструктури України та швидкого будiвництва захисних споруд. Зараз вiдбувається доставка першої партiї металу. На сьогоднi отримали близько 5 тис. т арматури, яку вже використовують при спорудженнi антидронових захисних споруд у захiдних, центральних та пiвденних регiонах”, – коментує заступниця голови Агентства вiдновлення Валерiя Iванова.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, рiшення про захист енергетичних об’єктiв було прийнято урядом та Генеральним штабом ЗСУ.
Агентство працює спiльно з “Укренерго”, яке формує завдання на проєктування та будiвництво.
Усi проєктнi рiшення узгоджуються з Генеральним штабом ЗСУ та ДСНС.
Пiд час проєктування використовуються вихiднi данi вiд Генштабу, настанова для iнженерних вiйськ та мiжнароднi нормативнi документи, отриманi вiд спецiалiзованих фахiвцiв пiд час проходження навчання у Великiй Британiї за нормативами та стандартами Великої Британiї та США.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *