У соцмережі X (Twitter) з’явиться очікуване оновлення для власників Android: що відомо

У соцмережі X (Twitter) з'явиться очікуване оновлення для власників Android: що відомо - INFBusiness

У соціальній мережі X (колишній Twitter – ред.) з’явилося довгоочікуване оновлення  для власників Android. Тепер власники гаджетів на цій оперативній системі теж можуть використовувати аудіо- та відеодзвінки

Про це стало відомо з довідкового центру X. Відомо, що ця функція з’явилася ще у жовтні 2023 року, але була доступна лише для iOS.

Як і у випадку з “яблучними” операційними системами, здійснювати вихідні дзвінки в аудіо- та відеоформаті зможуть користувачі, у яких є підписка Premium. Водночас ті, хто користується соцмережею безкоштовно, зможуть лише приймати дзвінки.

Керувати оновленнями дзвінки можна у вкладці налаштувань DM. Користувачі також можуть обирати, хто може їм зателефонувати. Це робиться на сторінці налаштувань, де можна обрати людей з контактної книги, перевірених користувачів, а також акаунти, за якими вони стежать.

У соцмережі X (Twitter) з’явиться очікуване оновлення для власників Android: що відомо 1

Останні новини про X (Twitter)

На початку січня платформа повернулася до практики відображення заголовків поруч із посиланнями, які додають користувачі. З 4 жовтня 2023 року практику відображення заголовків статей було скасовано. Відтак, користувачі могли бачити лише титульне зображення та ресурс, на який воно посилається.

Водночас соцмережа X продовжує втрачати свою ринкову цінність. Це відбувається з квітня 2022 року, після придбання її Ілоном Маском. Взаємний фонд Fidelity, що володіє часткою у X Holdings, повідомляє, що вартість її акцій зменшилася на 71,5%.

Вже у поточному 2024-му році колишній Twitter може збанкрутувати. Такий розвиток подій є дуже ймовірним. А все тому, що рекламні зусилля компанії та спроби створити нові джерела доходу наштовхнулися на значні невдачі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *