Абоненти Київстар поскаржилися на популярну послугу – немає підключення, хоча є оплата

Абоненти Київстар поскаржилися на популярну послугу - немає підключення, хоча є оплата - INFBusiness

Клієнти мобільного оператора Київстар поскаржилися на послугу “Суперсила”. Йдеться про функцію, за допомогою якої абонентам пропонують додаткові послуги. Проте деякі клієнти стали скаржитися, що послуги їм своєчасно не нараховуються.

Про це повідомляє інформаційний портал itechua. Зазначається, що одна з клієнток Київстар поскаржилася компанії. За її словами, вона своєчасно поповнює тариф, але Суперсилою, яку гарантували їй, вона використати не може. Абонентка зазначила, що вона виконує свої зобов’язання, але отримає лише один “компенсаційний пакет” на тиждень на місяць. Тепер вона хоче просити новий тарифний план. Судячи з усього, вже без Суперсили.

Також абонентка поскаржилася на те, що їй не змогли запропонувати інший тариф у вигляді компенсації. Вона заявила, що Київстар “завоював статус найвідповідальнішого оператора” і після цього нібито став погано ставитися до користувачів. 

Представники Київстар не стали публічно відповідати на це повідомлення. Проте вони не проігнорували скаргу. Підкреслюється, що експерти оператора запропонували жінці допомогу. 

“Напишіть свій номер і деталі ситуації в особистому повідомленні, перевіримо статус заявки”, – написали представники компанії Київстар в соціальній мережі.

Що таке послуга “Суперсила”? Це функція, яка надається для абонентів лінійки тарифів “LOVE UA”. За допомогою Суперсили, клієнти Київстар можуть обрати деякі додаткові послуги (одну чи кілька, в залежності від тарифного плану) без додаткової оплати. Зокрема, можна обрати такі послуги:

  • Допомога ЗСУ,
  • Домашній інтернет
  • 5 ГБ мобільного інтернету,
  • 100 хвилин на інші номери та за кордон,
  • Відео “на ходу”,
  • 100 смс по Україні,
  • SIM для планшета,
  • SIM для іншого телефону,
  • 2 ГБ інтернету у роумінгу.

Зміни в мобільних операторів

Мобільні оператори Київстар, lifecell та Vodafone, якими давно не користувалися. Це також стосується номерів військових, волонтерів тощо, які вважаються безвісти зниклими. Зазначається, що номери, якими не користувалися понад рік, знову надходять у продаж. Для уникнення різних неприємних ситуацій також можна просто резервувати номери близьких, щоб їх не виставляли на продаж протягом двох років. Зробити це можна, звернувшись до служби підтримки Київстар (тел: 0800300466) або lifecell (тел: 0800205433).

Також повідомлялося, що мобільний оператор lifecell тестує в Україні базову станцію, яка зможе працювати від сонячних батарей. За словами експертів, період тестування триватиме рік. За цей період фахівці повинні будуть оцінити роботу такої базової станції в різні сезони. У компанії зазначили, що у випадку позитивного результату оператор  масштабує використання сонячних панелей для резервного живлення базових станцій, що стане екологічною альтернативою дизельним генераторам на об’єктах, де є проблеми з традиційним живленням.

Нагадаємо, раніше експерти розповідали, які тарифи в мобільних операторів України ідеальні для пенсіонерів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *