В Африці відновлять проект будівництва заводу з виробництва CПГ вартістю $15 млрд

В Африці відновлять проект будівництва заводу з виробництва CПГ вартістю $15 млрд - INFBusiness

Mozambique LNG розпочав свою історію з відкриття величезної кількості природного газу біля узбережжя північної частини Мозамбіку у 2010 році.

Оператором проєкту є компанія TotalEnergies – другий найбільший у світі гравець на ринку СПГ.

Географічне розташування дозволяє проєкту задовольнити потреби атлантичного та азійсько-тихоокеанського ринків, а також задовольнити попит на енергоносії на Близькому Сході та Індійському субконтиненті, що зростає.

План передбачає приблизно 65 трильйонів кубічних футів видобувного природного газу, включно з проєктом з двома технологічними лініями з можливістю розширення до 43 млн тон на рік.

Запланований наземний об’єкт, призначений для експорту великих газових родовищ Мозамбіку, залучив найбільше проєктне фінансування, яке коли-небудь бачили в Африці, розміром у $15 млрд, при тому, що заплановані інвестиції становлять $20 млрд.

У 2021 році пов’язані з Ісламською державою напади бойовиків поблизу об’єкта змусили Total евакуювати персонал і оголосити форс-мажорні обставини.

Кредитори проєкту, серед яких є Експортно-імпортний банк США, який виділив найбільшу частку фінансування у розмірі $4,7 млрд, проводять оцінку щодо відновлення фінансування.

У TotalEnergies заявили, що компанія досягла прогресу з постачальниками та підрядниками щодо перезапуску в середині 2024 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *