На Закарпатті хочуть побудувати річковий порт

В Україні хочуть побудувати новий річковий порт з мультимодальним терміналом – завдяки йому можна буде організувати міжнародні перевезення. Очікується, що такий порт з’явиться у Закарпатській області.

8223_sh6.jpg (24.4 Kb)

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації (ОДА). Там зазначили: з такою пропозицією до них звернулося держпідприємство “Адміністрація річкових портів”.

“На Закарпатті на березі Тиси може з’явитися річковий порт з мультимодальним терміналом. Це виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовується для навантаження, розвантаження, зберігання вантажів тощо. Він може бути розташований на території залізничних станцій, аеропортів, морських та річкових портів”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином, зазначається, якщо порт буде збудовано, то завдяки йому можна буде організувати міжнародні перевезення Тисою “з виходом у більші судноплавні річки”.

У Миколаєві буде збудовано новий водопровід

Водночас у Миколаєві буде збудовано новий водопровід. Це має допомогти вирішити проблему водопостачання міста, яка виникла внаслідок постійних російських обстрілів на початку повномасштабного вторгнення та підриву Росією Каховської ГЕС.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив:

проєктування та будівництво нового водопроводу має розпочатися невідкладно;
забезпечення безперебійної подачі технічної води до Миколаєва – протягом 2024 року.
“Аби люди отримали доступ до питної води, розроблюється комплексне рішення, яке включає будівництво нового водогону. Було дано завдання підготувати відповідний проєкт у короткі терміни. Сьогодні під час наради розглянули пропозиції та визначили можливі джерела залучення коштів”, – йдеться в повідомленні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *