Alibaba випустила конвертовані облігації на рекордні $4,5 млрд

Alibaba випустила конвертовані облігації на рекордні $4,5 млрд - INFBusiness

Китайський піонер електронної комерції Alibaba встановив ціну облігацій із терміном погашення у 2031 році з купоном 0,5% та конверсійною премією 30%. За словами банкіра, який брав участь у угоді, кількість учасників угоди перевищила суму приблизно в шість разів, і в ній брало участь близько 250 інвесторів.
Частина доходів від розміщення буде використана для викупу 14,8 млн. американських депозитарних розписок на момент визначення ціни угоди, а також для фінансування майбутніх зворотних викупів, йдеться в заяві Alibaba.
За даними, зібраними Bloomberg, розміщення Alibaba є найбільшим випуском боргових зобов’язань, номінованих у доларах США, азіатською компанією за всю історію. Дані показують, що це затьмарює випуск п’ятирічних облігацій на суму $2,9 млрд сінгапурської Sea Ltd. у вересні 2021 року.
Угода Alibaba залучила активну участь американських фондів, сказав банкір, додавши, що компанія вже кілька місяців підтримує контакти з банками з приводу продажу облігацій, що конвертуються. Враховуючи мету фірми з викупу акцій, пов’язаних із цією угодою, пріоритет віддавався інвесторам, які хотіли купити конвертований борг і продати акції як хеджування проти нього, додало джерело.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *