У SEC заявили про відсутність внутрішньої вартості у криптовалют

У SEC заявили про відсутність внутрішньої вартості у криптовалют - INFBusiness

Криптовалюти не мають внутрішньої цінності. Такий коментар висловив представник SEC під час слухань у справі проти Coinbase, повідомляє Decrypt.

Після проведення судового засідання суддя відхилив прохання агентства вирішити справу в спрощеному порядку. Звернення було відповіддю на вимогу платформи відхилити позов від SEC.

В своєму зверненні Coinbase посилалася на тест Хоуі, пояснюючи, що криптовалюти на вторинному ринку не є частиною будь-яких угод, які передбачають продаж активу, прив’язаного до контракту. Крім того, емітенти токенів не мають жодних зобов’язань перед інвесторами.

В SEC відзначили, що багато криптовалют відрізняються одна від одної тільки тому, що вони “сами по собі не мають внутрішньої цінності”. Подані в справі токени відповідають критеріям тесту Хоуі.

“Якщо криптоактиви втілюють в собі якусь базову цінність, […] доступ до неї здійснюється через цифровий токен. Проте останній прив’язаний до своєї базової вартості, яка є інвестиційним контрактом”, – сказано в стенограмі.

Головний юрисконсульт платформи Пол Гревал назвав аргументацію “одний і тим самим, але іншими словами”.

“Заяви SEC означали б, що все – від карток з покемонами до марок і браслетів Swiftie – також є цінними паперами. Як [член Палати представників Річі Торрес] ясно дав зрозуміти, це просто не відповідає закону і не повинно бути таким”, – написав топ-менеджер.

Цю точку зору підтримав колега Гревала з Ripple Labs Стюарт Алдероті.

“SEC у справі проти Coinbase настільки помиляється в позиції, що я не знаю, з чого почати. Почнемо з того, що SEC стверджує, без посилань або підтримки, що цифрові активи не мають внутрішньої цінності, в той час як колекційні бейсбольні картки мають”, – заявив він.

У червні Coinbase нагадала, що протягом багатьох років дотримувалася всіх регуляторних вимог і неодноразово запитувала прямі рекомендації SEC щодо застосування федеральних законів про цінні папери у криптовалютній галузі.

У окремому документі біржа заявила про порушення її прав на належний судовий процес та можливе порушення доктрини “основних питань” з боку Комісії. Компанія попросила встановити шеститижневий графік для її подання, відповіді регулятора та своєї відповіді на неї.

Нагадаємо, аналітики Arkham Intelligence повідомили, що криптовалютна біржа Coinbase утримує майже 1 млн BTC, що становить близько 5% від усіх біткоїнів в обігу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *