Колишній керівник Binance.US зазначив переваги для США в регулюванні стейблкоїнів – ForkLog UA

Колишній керівник Binance.US зазначив переваги для США в регулюванні стейблкоїнів - ForkLog UA - INFBusiness

Впровадження США регулювання стейблкоїнів знову зробить долар “актуальним” у всьому світі. Таку думку висловив колишній CEO Binance.US Браян Брукс в ефірі CNBC.

З травня 2020 по січень 2021 року Брукс виконував обов’язки фінансового контролера при адміністрації Трампа. У криптоіндустрії менеджер був головним юридичним директором Coinbase з 2018 по 2020 рік, очолював майнінгову фірму Bitfury і входив до ради директорів брокера Voyager Digital.

Брукс, який зараз є партнером Valor Capital Group, висловив незгоду з побоюваннями щодо потенційної загрози фінансовій стабільності з боку “стабільних монет” і гальмуванням ухвалення нормативних правил.

За його словами, у країнах з високою інфляцією існує висока потреба в номінованих у доларах продуктах для збереження заощаджень. Однак у багатьох подібних юрисдикціях складно відкрити валютний рахунок. У цій ситуації стейблкоїни можуть стати “найкращим рішенням”, підкреслив Брукс.

“Якби уряд США створив структуру, що дає змогу регульованим чином підтримувати долари в стейблкоїнах, цей попит процвітав би. Це сприяло б прийняттю американської нацвалюти в усьому світі”, – заявив він.

7 серпня платіжний гігант PayPal запустив прив’язану до долара “стабільну монету”. Конгресвумен Максін Вотерс висловила “глибоку стурбованість” щодо активу. Вона вказала на відсутність нормативно-правової бази.

Впровадження США регулювання стейблкоїнів знову зробить долар “актуальним” у всьому світі. Таку думку висловив колишній CEO Binance.US Брайан Брукс в ефірі CNBC.

З 2022 року Палата представників розглядає законопроєкт регулювання стейблкоїнів. Його співавторами стали Вотерс, яка представляє Демократичну партію, і республіканець Патрік МакГенрі. У жовтні останній констатував, що обговорення двопартійного документа зайшло в глухий кут. На перших слуханнях 2023 року проєкт правил знову зазнав критики.

У червні фракція Республіканської партії висунула свій варіант законопроєкту. Вотерс назвала його “отруйним і проблематичним”. Вона вважає, що у документа немає шансів отримати підтримку демократів.

Про необхідність ухвалення регулювання “стабільних монет” раніше заявляли як представники індустрії, так і глава ФРС Джером Пауелл.

“Попит [на стейблкоїни] – це спосіб для нас знову зробити долар актуальним у той час, коли уряди у світі прагнуть від нього відгородитися. Це дійсно дуже важливе політичне питання. Справа не в криптовалюті, а в ролі, яку Сполучені Штати відіграють у фінансовій системі”, – підсумував Брукс.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *