Coinbase додала підтримку стейблкоїна PayPal – ForkLog UA

Coinbase додала підтримку стейблкоїна PayPal - ForkLog UA - INFBusiness

31 серпня о 12:00 (за київським часом) криптобіржа Coinbase провела лістинг «стабільної монети» PYUSD від платіжного гіганта PayPal.

«Щойно буде внесено достатню кількість активу, торгівля нашими парами PYUSD/USD почнеться поетапно. Підтримка стейблкоїна може бути обмежена в деяких юрисдикціях», — зазначили представники біржі.

Продукт PayPal має позначку «експериментальний», яку прикріплюють до нових монет або токенів із низьким обсягом торгів.

Стейблкоїн підтримує стандартна платформа Coinbase Exchange і майданчик для експертів Advanced Trade. На перших етапах з мейкерів не стягуватимуть комісію, для тейкерів вона становитиме 0,1%.

7 серпня PayPal оголосив про запуск прив’язаного до долара США стейблкоїна на базі Ethereum. Емітентом монети виступила інфраструктурна блокчейн-компанія Paxos.

Актив викликав суперечливу реакцію учасників криптоспільноти. Одні вважають, що PYUSD сприяє масовому прийняттю цифрових активів, інші вказали на ризики централізації.

Експерти Bank of America зазначили, що запуск «стабільної монети» підвищить ефективність платежів і поліпшить якість обслуговування клієнтів, але впровадження активу навряд чи буде масштабним.

За даними аналітиків Nansen, понад 90% емісії PYUSD, як і раніше, перебуває на балансі компанії, що випускає, Paxos. Тільки 7% пропозиції монети лежать на призначених для користувача гаманцях, прив’язаних до бірж Kraken, Gate.io і Crypto.com.

Нагадаємо, член Палати представників США Максін Вотерс висловила «глибоке занепокоєння» запуском стейблкоїна PayPal. Вона вказала на відсутність нормативно-правової бази для подібних активів.

Раніше аналітик JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу заявив, що PYUSD може принести користь Ethereum, збільшивши сукупну вартість заблокованих коштів у мережі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *