В ДТЕК пояснили, як вирішують, кому вимикати світло, а кому – ні

В ДТЕК пояснили, як вирішують, кому вимикати світло, а кому - ні - INFBusiness

Між побутовим сектором (багатоквартирні та приватні будинки) та бізнесом розподіляють 43% доступної електроенергії. За даними ДТЕК Дніпровські Електромережі, населення споживає 24% з цього обсягу. Про це компанія повідомила 13 червня 2024 року на своєму офіційному сайті. 

Коли в енергосистемі фіксується дефіцит електроенергії, НЕК «Укренерго», знаючи рівень енергоспоживання країни, розподіляє наявний обсяг електроенергії між усіма операторами системи розподілу по регіонах. 

Менше за всіх доступної електроенергії отримує бізнес. Картинка ДТЕК

Менше за всіх доступної електроенергії отримує бізнес. Картинка ДТЕК

«У свою чергу ОСР (оператор системи розподілу. – Ред.) справедливо та рівномірно перерозподіляє доступну електроенергію споживачам по черзі. Для цього ДТЕК Дніпровські електромережі складає графіки стабілізаційних відключень, де враховуються всі клієнти області», – йдеться у повідомленні енергокомпанії.

Дніпропетровщина – регіон з високим рівнем розвитку великої промисловості. З усієї доступної електроенергії близько 57% в області йде для потреб критичної інфраструктури, яку не можна обмежувати. Це лікарні, насосні станції, котельні та великі підприємства.

«Список критичних об’єктів затверджує місцева влада. Решту 43% компанія розподіляє між побутовим сектором (багатоквартирні та приватні будинки) та бізнесом, а також соціально-побутовою сферою. Наприклад, населення споживає 24% всього обсягу електроенергії», – повідомили в ДТЕК.

В компанії заявили, що складають графік, згідно з яким світлом забезпечують усіх по черзі. Виняток становлять лише ті споживачі, які підключені до критичних об’єктів.

Знайти актуальну інформацію щодо відключень й перевірити графіки можна у чат-боті ДТЕК у Viber та Telegram та на сайті ДТЕК в розділі “Відсутня електроенергія”. 

Найближчим часом відключення світла в Україні стануть набагато довшими

 

Енергоатом почне ремонт ще одного енергоблоку АЕС. Очікується дефіцит генерації. Про це 13 червня повідомляє пресслужба Енергоатому.

“Враховуючи це, а також зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитись. Але, з іншого боку, саме такий графік ремонтів дозволить восени максимально скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії”, – зазначили в пресслужбі.

За словами в.о. голови правління АТ “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна, цього року компанія, як і торік, з випередженням графіка максимально швидко проводить планово-попереджувальні ремонти енергоблоків АЕС.

Інформатор писав, що у ДТЕК відповіли на скарги киян щодо світла в ТРЦ під час відключень.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *