Затверджено новий проєкт ДБН для тунелів

Затверджено новий проєкт ДБН для тунелів - INFBusiness

Ухвалено проєкт ДБН 
«Тунелі. Норми проєктування»

Міністерство розвитку громад та інфраструктури України ухвалило проєкт нових будівельних правил для тунелів: ДБН В.2.3-27:2023 «Тунелі. Норми проєктування». 

Встановлюються чіткі вимоги до проєктування та будівництва нових тунелів на дорогах та залізничних шляхах, а також реконструкції та капітального ремонту вже існуючих.  Нові норми впорядковують також правила щодо тунелів у гірських районах або на водних ділянках.

Відкрито доступ до кошторисів усіх проєктів. З ними можна ознайомитись у Єдиній державній системі у сфері будівництва

Ці будівельні правила замінять застарілі радянські норми і враховуватимуть нові вимоги та cучасне законодавство, зокрема, Закони України «Про будівельні норми» та «Про регулювання містобудівної діяльності».

Проєкт розроблявся науковцями та інженерами будівельної галузі за координації Мінінфраструктури. Вони врахували найкращі практики в Україні та світовий досвід у будівельній галузі. 

Перелік об’єктів, які можна будувати в прибережній захисній смузі розширено (ПЗС)

Це стосується, у тому числі, пожежної безпеки та систем евакуації. Затверджений проєкт ДБН передбачає також, що всі захисні споруди мають відповідати стандартам інклюзивності, в тому числі, фізичної безбар’єрності. Зокрема, пішохідні доріжки мають бути без бордюрів або з похилими з’їздами в місцях перехрещення доріг, передбачити систему оповіщення для різних категорій людей з інвалідністю тощо.

Затверджено новий проєкт ДБН для тунелів - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 автоматизація виробництва плит перекриття із переднапруженого залізобетону


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *