З початку року Агентство відновлення уклало угоди з ремонту зруйнованого житла на 344 млн грн (ІНФОГРАФІКА)

З початку року Агентство відновлення уклало угоди з ремонту зруйнованого житла на 344 млн грн (ІНФОГРАФІКА) - INFBusiness

Відбудова житла і
соціальної інфраструктури

Агентство відновлення з початку року уклало 12 нових угод на ремонт 25 об’єктів пошкодженого житла у Київській та Херсонській областях. Про це повідомляє пресслужба Агентства.

Сума контрактів 344,2 млн грн. Прозорі закупівлі допомогли знизити початкову вартість відновлення на 87 млн грн, уточнюють в Агентстві.

Не лякає ані війна, ані ризик корупції: вже понад 3 тисячі польських компаній хочуть долучитися до відновлення України

Зокрема, буде відремонтовано чотири багатоквартирні будинки у Бородянці (Київська область), архів Бородянської селищної ради та Бородянську районну філію Київського обласного центру зайнятості.

У Бородянці російські окупанти знищили або частково зруйнували 2234 об’єкти. Найбільше постраждали багатоквартирні та приватні будинки.

На Херсонщині уклали шість договорів на відновлення у селі Посад-Покровське. Там зруйновано близько тисячі будівель. Також укладено угоди щодо капітального ремонту вулично-дорожньої мережі на чотирьох вулицях села.

Україні знадобиться 486 мільярдів доларів на відбудову протягом наступних десяти років – звіт Світового банку (ІНФОГРАФІКА)

В Агентстві зазначають, що кількість учасників закупівель, які проводять Служби відновлення у регіонах, зростає.

Наприклад, у грудні минулого року в аукціонах брали участь у середньому 4,1 учасника. У січні цього року середня кількість учасників – 5,3. Водночас у системі Prozzoro на аукціонах з будівництва 2023 року цей показник становить 1,5.

З початку року Агентство відновлення уклало угоди з ремонту зруйнованого житла на 344 млн грн (ІНФОГРАФІКА) - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від “БІГ-СІТІ ЮА”


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *