Уряд оновив Типовий договір оренди землі

Уряд оновив Типовий договір оренди землі - INFBusiness

Оновлено Типовий
договір оренди землі

На засіданні Кабміну ухвалено рішення, які вплинуть на землевласників та користувачів, пише Ліга.

Так, уряд вніс зміни до:

 Типового договору оренди землі, затвердженого постановою КМУ від 03.03.2004 р. №220;

– постанови КМУ від 22.09.2021 р. №1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»;

– Порядку консервації земель, затвердженого постановою КМУ від 19.01.2022 р. №35.

Ці акти привели у відповідність до ЗКУ та інших законів України. Зокрема, у Типовому договорі оренди землі передбачено, що у разі передачі в оренду земельної ділянки (земельних ділянок) державної власності акціонерному товариству, товариству з обмеженою відповідальністю, 100 відсотків акцій (часток) у статутному капіталі якого належать державі, яке утворилося шляхом перетворення такого державного підприємства і є його правонаступником, строк дії договору оренди землі становить 50 років.

Розмір орендної плати в такому випадку становитиме не менш як 12 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки або не менш як 12 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по АРК або області, якщо нормативну грошову оцінку земельної ділянки не проведено.

У Порядку консервації земель доповнено перелік земельних ділянок, що підлягатимуть консервації, земельними ділянками, забрудненими хімічними речовинами внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану, а також земельними ділянками, на яких розташовані військові інженерно-технічні та/або фортифікаційні споруди, повідомив Тарас Мельничук, представник КМУ в парламенті.

Уряд оновив Типовий договір оренди землі - INFBusiness


Цікаво про ремонти і будівництво:
 люк-невидимка: якими можуть бути ревізійні люки під плитку і в чому їх переваги

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *