Україна підписала з Японією 56 документів про співпрацю та відбудову

Україна підписала з Японією 56 документів про співпрацю та відбудову - INFBusiness

Співпраця з Японією

Під час Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо було підписано 56 документів про співпрацю між Україною та Японією.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграмі.

«56 документів підписали представники України та Японії в межах Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо. Серед них міжурядові угоди, меморандуми, домовленості між бізнесами та представниками місцевої влади», – поінформував він.

Україні знадобиться 486 мільярдів доларів на відбудову протягом наступних десяти років – звіт Світового банку (ІНФОГРАФІКА)

За словами Шмигаля, було підписано міжурядову конвенцію про уникнення подвійного оподаткування, що надзвичайно важливо для японського бізнесу, який планує нові проєкти в Україні.

Водночас було підписано більше десятка домовленостей про підтримку відбудови України з потужними японськими організаціями: JICA, JETRO, Експортно-кредитним агентством NEXI та Японським банком міжнародного співробітництва.

Крім того, сторони підписали грантові угоди щодо реалізації програм відновлення, а також низку документів між Міністерством аграрної політики України та японськими компаніями, які передбачають надання Україні різної сільгосптехніки та обладнання.

«Міжурядовий меморандум про співробітництво у сфері освіти та технологій. Японія один із лідерів у цих сферах. Важливо побудувати справжнє партнерство», – підкреслив глава уряду.

Чехія допоможе відбудувати Дніпропетровщину

Він додав, що Нафтогаз та Японія домовилися про спільний проєкт у сфері вітроенергетики, а оператор газотранспортної системи України підписав Меморандум щодо підготовки до модернізації газокомпресорних станцій. Підписано й інші документи у сфері енергетики, телекомунікацій, інфраструктурного будівництва та екології.

«Японія вже показала лідерство щодо фінансової підтримки України. Тепер Японія має стати одним з лідерів українського відновлення та інвестицій в нашу економіку», – резюмував Шмигаль.

Україна підписала з Японією 56 документів про співпрацю та відбудову - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від “БІГ-СІТІ ЮА”


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *