У Львовi облаштують громадський простiр з басейном

У Львовi облаштують громадський простiр з басейном

На вулицi Зеленiй, 273, у Львовi навколо вже сформованої житлової забудови облаштують благоустрiй територiї. Йдеться передовсiм про рекреацiю. Тут хочуть зробити басейн, облаштувати парк iз прогулянковими дорiжками та громадський простiр.

До Львiвської мiської ради надiйшло звернення вiд приватного пiдприємства “Стрiт Хол” щодо покращення благоустрою навколо вже сформованої житлової забудови, а також тiєї, що формується на вул. Зеленiй, 273. Йдеться про дiлянку, яка знаходиться мiж кiлькома багатоквартирними будинками, а також до якої прилягає малоповерхова забудова.
Як розповiв головний архiтектор Львова Антон Коломєйцев, ранiше в цiй частинi вулицi Зеленої була територiя з водоймами та озелененням, тож це потрiбно вiдновлювати та покращувати. Тож тут планують вiдновити рекреацiйну складову. Сьогоднi на цiй дiлянцi – самосiви, заболочена мiсцевiсть, а подекуди є питання щодо дренажу дощових вод.  
Управлiння архiтектури Львiвської мiськради пропонує суттєво мiнiмiзувати будь-яку потенцiйну забудову в цiй дiлянцi, вiдновити спортивно-рекреацiйну функцiю та сформувати невеличкий парк, який забезпечить дозвiлля та прогулянки для мiсцевих мешканцiв.
“Ми вiдновлюємо гiдрологiчний баланс на цiй територiї. Передбачено також басейн з усiма необхiдними спортивними та обслуговуючими примiщеннями. На першому поверсi плануємо “зелений екран” рослинний, який створить тут затишок. Так само планується створити прогулянковi алеї з дощовим садком i спортивними майданчиками. Такий “зелений екран” було реалiзовано в одному з проєктiв у Парижi i ми вважаємо, що тут так само можна було б застосувати цю технологiю. Також тут буде громадський простiр: все з екологiчних матерiалiв, дренуючi поверхнi, максимум природних елементiв i дерева. Ми так само вважаємо, що тут, враховуючи добру iнсоляцiю та вiдкритiсть об’єкту, можна сформувати не стандартний, а природний басейн. В такий спосiб вiдновити справедливiсть з точки зору дiлянок, де колись були природнi ставки i озера, i сформувати це у виглядi басейну, який очищується за рахунок спецiальних рослин”, – розповiв Антон Коломєйцев.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у парку також передбачено мiсце для дитячого майданчику та скеледрому.
До управлiння архiтектури Львiвської мiськради надiйшли гарантiйнi листи, якi пiдтверджують, що пiдприємство готове профiнансувати роботи з облаштування благоустрою територiї.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *