У Кропивницькому пiд час ремонту укриттiв освiтнiй процес не буде перериватися

У Кропивницькому пiд час ремонту укриттiв освiтнiй процес не буде перериватися

Капiтальнi ремонти об’єктiв укриття в закладах освiти Кропивницького будуть виконуватися без перешкоджань проведенню освiтнього процесу. Про це повiдомила начальниця управлiння освiти Кропивницької мiської ради Лариса Костенко.

“Ми провели погоджувальну нараду за участi адмiнiстрацiй закладiв освiти, де запланованi ремонти сховищ, та представникiв управлiння капiтального будiвництва, пiд час якої дiйшли спiльної зваженої позицiї – пiдряднi органiзацiї  розпочинатимуть ремонтнi роботи таким чином, щоб не шкодити освiтньому процессу. Всi графiки виконання робiт будуть узгодженi з усiма учасниками процессу: i з адмiнiстрацiями, i з будiвельниками, i з батькiвською громадою, – пiдкреслила Лариса Костенко. – Якщо буде потреба на декiлька днiв за технологiєю припинити освiтнiй процес, то все це буде узгоджено – як i де проводитимуться уроки, якщо йтиметься про тиждень перерви – змiстимо на цей час канiкули i вiдпрацюємо по завершеннi робiт”.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, у закладах освiти Кропивницького сьогоднi в навностi 113 об’єктiв укриття, це на дев’ять бiльше, нiж було у вереснi 2022 р. Цi укриття дають можливiсть надати захист 20445 учасникам навчального процесу одночасно – у вереснi 2022 р. у сховищах могли розмiститися 14698 учнiв i педагогiв.
“До вересня за нашими пропозицiями має бути виконаний ремонт об’єктiв укриття ще у 22 школах i дошкiльних закладах обласного центру, – вiдзначила посадовиця. – Замовником робiт виступає управлiння капiтального будiвництва мiської ради, а пiдряднi органiзацiї, якi стали переможцями тендерних процедур, розпочнуть капiтальнi ремонти у березнi-квiтнi, пiсля отримання дозволiв на їх проведення”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *