У Києвi приватизують готель

У Києвi приватизують готель

Будiвлю готелю “Колос” у Києвi та ще декiлька об’єктiв нерухомостi у Житомирi виставили на приватизацiю як єдиний майновий комплекс. Про це поiнформували у Фондi державного майна України. Актив виставлено в складi ЄМК ДП “Сiльськогосподарське пiдприємство “Земельний фонд””.

Актив складається з 15 зареєстрованих одиниць нерухомого майна загальною площею 7285,1 кв. м. Серед нерухомостi: будiвля готелю “Колос” у Києвi та 14 одиниць будiвель та споруд площею 5428,4 кв. м у Житомирi, повiдомляє Property Times.
Стартова цiна – 8,5 млн. грн., дата проведення торгiв – 17 сiчня 2024 р.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, всього у Фондi державного майна оголосили першi приватизацiйнi аукцiони, якi вiдбудуться на початку 2024 р. У сiчнi 2024 р. заплановане проведення 18 аукцiонiв з приватизацiї, сумарна стартова вартiсть активiв становить 242,5 млн. грн.
“Приватизацiя на часi, оскiльки кошти спрямовуються на пiдтримку Сил оборони України. Сьогоднi державнi пiдприємства не можуть генерувати збитки, всi “пасиви” мають стати “активами” та працювати на пiдтримку вiтчизняної економiки. У 2024 р. плануємо оголосити близько тисячi нових приватизацiйних аукцiонiв”, – заявив голова Фонду державного майна України Вiталiй Коваль.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *