У Днiпрi вiдремонтували операцiйну в однiй з лiкарень

У Днiпрi вiдремонтували операцiйну в однiй з лiкарень

В однiй з лiкарень Днiпра вiдремонтували операцiйнi блоки. Їх використовують для проведення оперативних втручань торакальним хворим, пацiєнтам травматологiчного профiлю чи iз судинними вадами. Оперують тут i поранених вiд снарядiв та ракет рф.

“Ця лiкарня з перших днiв вiйни надає допомогу пораненим. Нинi лiкарi-хiрурги мають можливiсть проводити бiльш технологiчнi операцiї, у тому числi з використанням методiв малоiнвазивної хiрургiї”, – зауважила Тетяна Прибиток, заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Днiпровської мiської ради.
Ремонт провели коштом мiсцевого бюджету. Примiщення перепланованi, вiдремонтованi. Укомплектованi обладнанням. А нещодавно лiкарня вiд благодiйної органiзацiї отримала найсучаснiшу артроскопiчну стiйку Arthex з високоякiсними оптичними характеристиками.
“На сьогоднi саме ця артроскопiчна система забезпечує найкращу якiсть зображення та унiверсальнiсть використання. Артроскопiя – це операцiя, що проводиться без розрiзу. Доступ до суглоба забезпечується через 2-3 проколи в дiлянцi колiна, в якi вводять артроскоп з вiдеокамерою та ендоскопiчнi iнструменти. Зображення з камери передається на монiтор iз збiльшенням у 40-60 разiв”, – пiдкреслив лiкар ортопед-травматолог Василь Борисович.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, за 2023 р. виконали 356 артроскопiчних операцiй на колiнних суглобах. А на новiй стiйцi Arthex вже провели 13 операцiй.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *