У «Дії» можна буде отримати повідомлення про початок будівництва. Голова ДІАМ ознайомив з подробицями

У «Дії» можна буде отримати повідомлення про початок будівництва. Голова ДІАМ ознайомив з подробицями - INFBusiness

Автоматизація послуг
у будівництві

У Державній інспекції архітектури та містобудування сподіваються, що незабаром можна буде отримати в Дії повідомлення про початок будівництва.

Про це розповів голова Державної інспекції архітектури та містобудування Олександр Новицький.

“У другій половині минулого року ми разом з іншими відомствами – Мінвідновлення, Мінцифри, ДП «Дія» працювали над усуненням технічних несправностей в Реєстрі будівельної діяльності. І тепер готові продовжувати розвиток та автоматизацію нових послуг. Впевнений, що вже цьогоріч ця система стане найкращим другом для кожного забудовника, для кожного громадянина, який буде нею користуватися. Адже вона матиме багато корисних функцій”, – сказав Новицький.

Олександр Новицький: Першочергово робимо акцент на цифровізації будівельної сфери та боротьбі з корупцією

Він зазначив, що йдеться, наприклад, про автоматичне внесення до заявок масиву даних за номером будівельного паспорта. Заявникові достатньо буде вказати цей номер, а система автоматично заповнить усі необхідні поля, що, поміж іншого, не лише заощадить час, а й унеможливить будь-які помилки.

“І на підставі цієї технології вже в першому кварталі розраховуємо реалізувати нову послугу в застосунку «Дія». Це буде перша будівельна послуга у додатку: автоматичне подання заяви, повідомлення про початок виконання будівельних робіт та декларації про завершення робіт. Все заповнюватиметься автоматично після введення номера будівельного паспорта”, – сказав Новицький.

Тобто, людині треба буде просто натиснути і підписати це електронним підписом у “Дії”. Далі – можливість навіть автоматично зареєструвати і отримати одразу у смартфоні витяг документа про легальне оформлення будівництва. 

У «Дії» можна буде отримати повідомлення про початок будівництва. Голова ДІАМ ознайомив з подробицями - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *