У чотирьох областях неможливо пiдрахувати постраждалi заклади культури

У чотирьох областях неможливо пiдрахувати постраждалi заклади культури

Через росiйську збройну агресiю проти України постраждали вже 1974 об’єкти культурної iнфраструктури, з них приблизно третину зруйновано, повiдомляє пресслужба Мiнiстерства культури та iнформацiйної полiтики.

“Мiнiстерство культури та iнформацiйної полiтики продовжує фiксувати пошкодження об’єктiв культурної iнфраструктури в Українi внаслiдок росiйської агресiї. Збиткiв зазнали 1974 заклади культури без урахування пам’яток культурної спадщини, з них 321 – знищенi (16,3%)”, – iдеться в повiдомленнi.
Найбiльших втрат i збиткiв культурна iнфраструктура зазнала в Донецькiй, Херсонськiй, Харкiвськiй, Київськiй, Миколаївськiй, Луганськiй i Запорiзькiй областях та Києвi, повiдомляє Property Times.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, загалом постраждали: клубнi заклади – 951, бiблiотеки – 705, заклади мистецької освiти – 151, музеї та галереї – 114, театри, кiнотеатри та фiлармонiї – 36, парки, зоопарки, заповiдники – 14, цирки – 3.
“На кiнець березня майже вся територiя Луганської та значнi частини територiй Запорiзької, Донецької та Херсонської областей досi перебувають у тимчасовiй окупацiї, що унеможливлює обрахунок точної кiлькостi закладiв культури, що постраждали пiд час бойових дiй та окупацiї”, – зазначили у вiдомствi.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *