В Тростянцi все ще тривають роботи в полiклiнiцi

В Тростянцi все ще тривають роботи в полiклiнiцi

В Тростянцi Сумської областi вiдбудовують полiклiнiку, яку щодня вiдвiдують близько 400 пацiєнтiв. Заклад важливий тим, що тут спецiалiзована допомога надається як дорослим, так i дiтям.

На сьогоднi будiвельники вже повнiстю виконали роботи з демонтажу дверних блокiв, опорядження стiн та стелi, покриття пiдлоги. Завершили мурування перегородок з газобетонних блокiв на другому та третьому поверхах. Демонтували пошкоджену мережу комунiкацiй. Частково виконали штукатурення та шпаклювання стiн. Проводять електромонтажнi роботи та розпочали ремонт систем опалення, водопостачання.
Корпус полiклiнiки був майже зруйнований: два прямих попадання знищили кабiнети на другому та третьому поверхах будiвлi, було знищено обладнання, вибитi вiкна, зруйнованi мiжкiмнатнi перегородки та плити перекриття.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, за проєктом тут замiнять покрiвлю, вiдновлять зруйнованi перегородки, замiнять пошкодженi вiкна та дверi на сучаснi енергозберiгаючi. Буде вiдновлено опорядження стiн, стелi, покриття пiдлоги. Також повнiстю вiдновлять всi основнi комунiкацiї i пiдключать їх до мереж, встановлять сантехнiчнi прибори та вентиляцiйне обладнання.
Завершення вiдбудови медичного закладу в Тростянцi заплановане на серпень.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *