В Iванiвському лiцеї заклали фундамент нового харчоблоку

В Iванiвському лiцеї заклали фундамент нового харчоблоку

У селi Iванiвка Чернiгiвської областi Агентство вiдновлення реалiзує проєкт вiдбудови харчоблоку лiцею. Будiвельники заклали фундамент нової будiвлi. Старе примiщення харчоблоку було зруйноване на початку повномасштабного вторгнення росiї: село, розташоване за 10 км вiд Чернiгова, майже на мiсяць опинилося в епiцентрi бойових дiй. Росiйськi вiйська оточили обласний центр та намагались прорватись у мiсто. Тут iшли iнтенсивнi танковi та артилерiйськi бої. У будiвлi шкiльної їдальнi ударною хвилею та уламками снарядiв були пошкодженi несучi та огороджувальнi конструкцiї, вiкна та дах.

Вiдновлення харчоблоку в Iванiвцi, яка є центром об’єднаної територiальної громади, – важливе для людей. Пiсля деокупацiї Чернiгiвської областi бiльшiсть мiсцевих жителiв повернулася додому з дiтьми. У лiцеї навчаються учнi i з тутешнього, i з навколишнiх сiл. У тому числi й iз сусiднього села Ягiдне, де замiсть школи тепер буде меморiал. Тому потрiбно забезпечити для школярiв належнi умови навчання.
Пошкодженi конструкцiї старої будiвлi вже демонтували. Харчоблок пiсля вiдновлення буде втричi бiльший за площею – 416 кв. м. Також змiниться планування. За проєктом тут передбаченi тамбур, вестибюль, гардероб, санвузли, обiдня зала на 60 мiсць, кухня та мийна з технологiчними зонами, технiчнi примiщення для персоналу, склади для продуктiв та комора для iнвентарю та посуду.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, їдальня буде оснащена сучасною системою протипожежного захисту. Також реконструюють системи опалення, вентиляцiї, водопостачання, каналiзацiї, електропостачання та освiтлення. Примiщення буде доступне для потреб маломобiльних груп населення – облаштують пандус.
Завершити роботи планують до кiнця року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *