“Транспортний безвіз” з Україною: Єврокомісія планує внести зміни в угоду

"Транспортний безвіз" з Україною: Єврокомісія планує внести зміни в угоду - INFBusiness

Угоду про “Транспортний безвіз”
планують оновити

Європейська комісія направила до Ради Європи пропозицію продовжити угоду з Україною та Молдовою щодо лібералізації автомобільних вантажних перевезень на 2025 рік та запропонувала внести до угоди певні оновлення.

Про це повідомляє Єврокомісія.

В Україні відновлюється ринок праці: які вакансії користуються найбільшим попитом (ІНФОГРАФІКА)

Зазначається, що Єврокомісія врахувала уроки, що були зроблені з реалізації поточної транспортної угоди між ЄС та Україною. Хоча обсяг угоди залишиться незмінним, Єврокомісія пропонує оновлення, щоб полегшити її реалізацію та забезпечити дотримання угоди державами-членами.

Зокрема, оновлення включають: встановити обов’язкову наявність документів, що підтверджують, що транспортний оператор належним чином уповноважений здійснювати міжнародні перевезення та що перевезення здійснюється відповідно до Угоди; зробити обов’язковою наявність конкретних документів, які засвідчують, що перетин кордону порожнім транспортом безпосередньо пов’язаний з транзитною або двосторонньою операцією, як цього вимагає Угода; посилити дотримання операторами автомобільних вантажоперевезень зобов’язань щодо операцій, дозволених Угодою, боротися з шахрайством або підробкою документів водія, а також з правопорушеннями, пов’язаними з безпекою дорожнього руху – такі правопорушення можуть призвести до відкликання ліцензії; додати нове застереження щодо гарантій – у разі, якщо на національному ринку автомобільних перевезень у певному географічному районі виникне серйозне порушення, яке пов’язане з угодою, дія угоди може бути припинена у цьому географічному районі.

Уряд оновив методологію розрахунку держпідтримки для великих інвестпроєктів

З огляду на нові пропозиції Рада Європи має дати мандат Єврокомісії на ведення переговорів з Україною та Молдовою. Як тільки мандат буде отримано, Єврокомісія розпочне офіційні переговори для остаточного затвердження угоди.

"Транспортний безвіз" з Україною: Єврокомісія планує внести зміни в угоду - INFBusiness


Цікаво про ремонти і будівництво:
 люк-невидимка: якими можуть бути ревізійні люки під плитку і в чому їх переваги

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: pixabay. com

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *