Стало відомо, коли завершать ремонт тунелю метро між «Деміївською» і «Либідською»

Стало відомо, коли завершать ремонт тунелю метро між «Деміївською» і «Либідською» - INFBusiness

Ремонт тунелю метро між
«Деміївською» і «Либідською»

Київський міський голова Віталій Кличко переконаний, що рух метро між станціями «Деміївська» і «Либідська» може бути відновлений до кінця літа цього року.

Про це мер столиці сказав під час засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади в місті Києві під час воєнного стану.

«Ми постійно моніторимо ситуацію щодо ремонту метро. На ділянці метро між станціями «Деміївська» і «Либідська» в три зміни цілодобово працюють 60 працівників, багато одиниць техніки. Представники підрядної організації кажуть, що якщо не буде проблемних речей, то роботи завершаться до кінця літа», – сказав Кличко.

У Києві рятуватимуть обміліле озеро Синє

Він висловив сподівання, що фахівці найближчим часом вже зможуть відкрити сам тунель.

«Це дасть додаткову можливість для того, щоб відповісти на питання, що спричинило цю аварію. Чи помилки в проєктуванні, чи помилки в будівництві, чи в неналежній експлуатації. Коли ми відкриємо тунель, ми зможемо дати відповідь, чи є там гідроізоляція, хімічне укріплення тощо. Після цього будуть зроблені висновки», – зауважив Київський міський голова.

Будівельники готують до заміни ділянку тунелю між станціями метро “Деміївська” та “Либідська” (ФОТО)

Кличко повідомив, що на ремонт зазначеної ділянки у бюджеті Києва закладено близько 400 мільйонів гривень. За його словами, на сьогодні використовуються кошти резервного фонду.

Він також підкреслив, що проблемний відрізок тунелю буде замінено. Мер Києва додав, що ця ділянка була проблемною ще на етапі будівництва.

Стало відомо, коли завершать ремонт тунелю метро між «Деміївською» і «Либідською» - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Відкриття тренінг-центру Ruukki: шлях до партнерського розвитку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *