Стало відомо, коли почнуться роботи на аварійній ділянці метро на Теремки

Стало відомо, коли почнуться роботи на аварійній ділянці метро на Теремки - INFBusiness

Заміна аварійної
ділянки тунелю метро

Заміна аварійної ділянки тунелю метро на Теремки у Києві почнеться не раніше березня, сказав у середу в ефірі телеканалу “Київ” міський голова Віталій Кличко.

“Проєктна документація буде надана на експертизу до 12 лютого. Експертиза триватиме 3-4 тижні. Буде остаточно визначено вартість і уточнені терміни виконання робіт. Одразу після затвердження проєкту розпочнемо основні відновлювальні будівельні роботи”, – сказав він.

Компанія, яка перебудовуватиме аварійний тунель метро повідомила терміни виконання робіт

Поки що на майданчику ведуться підготовчі роботи: у тунелі встановили тимчасові металеві риштування завдовжки 72 метри, а на поверхні облаштовують розвантажувальну плиту для важкої техніки.

За очікуваннями мера, рух поїздів метро між станціями “Либідська” та “Деміївська” відновлять наприкінці літа. Приблизно такий самий термін недавно назвала група компаній “Автострада”, яка виконує підготовчі роботи.

Біля аварійної ділянки між станціями «Либідська» та «Деміївська» планують зупинити всі будівельні роботи

Рух потягів на ділянці між цими станціями припинили 8 грудня 2023 року через підтоплення та виникнення тріщин на блоках оправи тунелю. Тоді у мерії казали, що відновлення тунелю орієнтовно триватиме шість місяців.

Після обстежень та аналізу аварійну ділянку завдовжки 27 метрів вирішили повністю демонтувати, а замість неї побудувати нову монолітну.

Вартість ремонту тунелю досі не відома. Поки що  група компаній “Автострада” працює в межах контракту на виконання підготовчих робіт за 20 млн грн.

Стало відомо, коли почнуться роботи на аварійній ділянці метро на Теремки - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *