Приватизоване житло росіян можуть відібрати

Приватизоване житло росіян можуть відібрати - INFBusiness

Приватизоване житло пропонують
відібрати на користь держави

Приватизація житла, яка стала однією з перших та найбільших реформ 1990-х, подарувавши право приватної власності на нерухомість мільйонам громадян росії, була «великою помилкою». Так вважає один з очільників Торгово-промислової палати рф Андрій Широков.

«Можливо, приватизація житла була однією з найбільших помилок 90-х. Тому що вона породила величезний клас «зубожілих власників», які не вміють, а часто і не бажають керувати своїм будинком, які не мають достатньо коштів на його обслуговування та ремонт», – сказав Широков.

єОселя: обсяг виданих кредитів наблизився до довоєнного рівня

Він додав, що за поточного рівня розвитку економіки росії 60% населення не повинні мати власних квартир, а натомість мають проживати в «орендних будинках». Вирішенням проблеми, на думку Широкова, могло б стати повернення нерухомості у власність держави.

Контекст

  • Закон про приватизацію житлового фонду в росії був підписаний 4 липня 1991 майбутнім президентом, а тоді головою Верховної Ради РРФСР Борисом Єльциним. Спочатку передбачалося, що безкоштовно у власність громадян може бути передано щонайменше 18 кв. м загальної площі квартири з розрахунку на одну особу та додатково 9 кв. м на сім’ю. У грудні 1992 року до закону було внесено зміни, і приватизація стала повністю безкоштовною.
  • За 30 років росіяни приватизували 31 млн житлових приміщень, ринкова вартість яких оцінюється у 84 трлн рублів станом на 2021 рік. Основна хвиля приватизації відбулася у 1992–95 рр., коли приватною власністю стали 12,5 млн житлових приміщень.

 

Приватизоване житло росіян можуть відібрати - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *