Подано більше 500 заявок на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках

Подано більше 500 заявок на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках - INFBusiness

Відбудова
приватних будинків

У межах програми єВідновлення українці подали понад 500 заявок на отримання компенсації для відбудови приватних будинків на власних земельних ділянках.

Про це повідомив віцепремʼєр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков у Фейсбуці.

«Понад 500 поданих заяв на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках – готуємось до запуску повноцінної послуги в рамках компенсації за знищене житло. З них вже більш як сто заявок відпрацювали комісії органів місцевого самоврядування», – йдеться в повідомленні.

Подано більше 500 заявок на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках - INFBusiness

За словами Кубракова, у березні буде представлений порядок здійснення послуги на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках – від заявки до подання фінальної звітності за відбудову.

Програму компенсації за повністю зруйноване житло буде розширено на тимчасово окуповані території

Заявку на відшкодування можна подати через «Дію». Після отримання позитивного рішення комісії про компенсацію потрібно припинити право власності на знищене житло. Право власності на земельну ділянку скасовувати не потрібно.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку надання компенсації за знищені обʼєкти нерухомого майна та доповнив перелік продукції для здійснення ремонту пошкодженого житла, за придбання якої надається компенсація.

Житлові сертифікати єВідновлення дозволили використовувати у програмі доступної іпотеки єОселя

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Подано більше 500 заявок на відбудову приватних будинків на власних земельних ділянках - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 пісок для будівництва: види характеристики, особливості вибору


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *