Перехід від гуманітарного реагування до відновлення: Мінвідновлення та ООН розробляють стратегію підтримки проєктів у громадах

Перехід від гуманітарного реагування до відновлення: Мінвідновлення та ООН розробляють стратегію підтримки проєктів у громадах - INFBusiness

Стратегія підтримки проєктів
відновлення громад

Пройшло третє засідання Розширеного керівного комітету із планування, довгострокових рішень і відновлення на рівні громад за участі команди Міністерства відновлення, Міністерства соціальної політики, представників Світового Банку та делегації ООН в Україні на чолі з Деніз Браун. Мета – обговорення стратегії переходу від надання гуманітарної допомоги до підтримки відновлення громад. Під час зустрічі відбулася перша презентація драфту стратегії.

«Гуманітарна допомога залишається надзвичайно актуальною для прифронтових регіонів. Водночас перехід до фінансування саме потреб відновлення має суттєве значення для сталого розвитку та довгострокового добробуту постраждалих громад. Він забезпечує більш стійкий підхід, з фокусом на відбудові соціальної інфраструктури та сприянні самозабезпеченню громад. Це шлях до зменшення залежності громад від зовнішньої допомоги.

Польща планує призначити уповноваженого з питань відбудови України

Запропоноване бачення розширює можливості громад, залучаючи місцеве самоврядування до процесу прийняття рішень у визначенні пріоритетів відновлення, а також стимулює економічне відновлення завдяки створенню нових робочих місць.

Ми вдячні ООН за всебічну гуманітарну допомогу та готовність і надалі активно долучатися до відновлення постраждалих від збройної агресії рф регіонів і населених пунктів», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Сприятиме залучення міжнародного і українського бізнесу до відбудови: що відомо про нову ініціативу Мінвідновлення

Зокрема стратегія спрямована на забезпечення:

  • ключових принципів і орієнтирів, які б визначали перехід від гуманітарного реагування до відновлення;
  • взаємозв’язків між оцінками гуманітарних потреб і потреб у відновленні;
  • балансу між географічним та галузевим підходами до відновлення;
  • міцної координації гуманітарної допомоги та потреб відновлення;
  • швидкої передачі механізмів координації від гуманітарної допомоги до потреб відновлення.

Мета роботи Розширеного керівного комітету полягає у забезпеченні лідерства, стратегічного керівництва та нагляду, а також сприянні ефективній координації ключових стейкголдерів для зміцнення взаємозв’язку між програмами гуманітарної допомоги та відновлення в Україні.

Перехід від гуманітарного реагування до відновлення: Мінвідновлення та ООН розробляють стратегію підтримки проєктів у громадах - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *