Німецькі партнери виділять кошти на будівництво двох проектів для розвитку реабілітації у Львові

Німецькі партнери виділять кошти на будівництво двох проектів для розвитку реабілітації у Львові - INFBusiness

Два проєкти з
реабілітації у Львові

Місто-побратим Львова Вюрцбург разом фундацією DAHW профінансують два проекти для розвитку реабілітації у Львові: будівництво двох додаткових поверхів у центрі реабілітації Unbroken та нового Центру ментального здоровʼя лікарні Святого Луки. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що на реалізацію двох проектів виділять 6 мільйонів євро. Таке рішення прийняли на засіданні наглядової ради фундації DAHW разом з її керівником Йоахімом Берінгером та мером Вюрцбурга Крістіаном Шухардтом.

Італія надала 500 000 євро на відновлення зруйнованого росіянами собору в Одесі

Надбудова двох поверхів у центрі реабілітації Unbroken на вул. Мазепи, 25 дозволить збільшити кількість ліжок. Завдяки збільшенню площі в центрі зможуть приймати до 3,5 тисяч стаціонарних пацієнтів щороку, насамперед – військових та ветеранів війни. Кошторис цього проекту – 4 млн євро.

Також погодили створення на базі лікарні святого Луки Центру ментального здоров’я, який буде частиною екосистеми Unbroken. Це дозволить надавати амбулаторну психологічну допомогу людям, які зазнали воєнних травм і потребують допомоги фахівців. Вартість цього проекту – майже 2 млн євро.

«Місць для лікування та реабілітації у Львові критично не вистачає, тому ці два поверхи – це надважлива підтримка для наших ветеранів. Фізична реабілітація не має сенсу без психологічної. Це два крила, які нам допомагають підтримувати на льоту наші друзі з Вюрцбурга», – зазначив Андрій Садовий.

Литва допомогла відбудувати ліцей у Бородянці, який був майже повністю зруйнований російськими окупантами: як він виглядає (ФОТО, ВІДЕО)

Ще одним важливим спільним проектом цьогоріч будуть тренінги для львівських психологів та психотерапевтів у Вюрцбурзі. Це місто має чималий досвід роботи з жертвами терористичних атак. Вартість цього проекту обміну досвідом складе близько 200 тис. євро, інформує прес-служба ЛМР.

«В університеті Вюрцбурга є спеціалізація лікування психологічних і нейротравм. І вони використовують успішний метод ЕМDR. Вони напрацювали хорошу базу і готові ділитися, допомагати нашим спеціалістам вивчати цей метод і застосовувати на практиці. Цей обмін досвідом планують провести весною», – зазначив виконавчий директор благодійного фонду Unbroken Олександр Кобзарєв.

Мер Львова повідомив, що скоро реабілітаційний центр презентує візуалізацію Центру ментального здоровʼя.

Німецькі партнери виділять кошти на будівництво двох проектів для розвитку реабілітації у Львові - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Коли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *