Нацiональна мережа втратила ще один торговий центр

Нацiональна мережа втратила ще один торговий центр

Внаслiдок терористичної атаки 6 березня було зруйновано торговий центр “Епiцентр” в Нiкополi. На щастя, обiйшлося без жертв.

Це був один з найбiльших торгових об’єктiв мiста площею понад 5100 кв. м, який забезпечував товарами першої необхiдностi всi прилеглi населенi пункти. З початку вiйни вiн не припинив функцiонування, повiдомляє Property Times.
“Попри складну ситуацiю в мiстi ми продовжували працювати, щоб люди мали можливiсть забезпечити себе найважливiшими товарами, – говорить директор з роздрiбної торгiвлi ТОВ “Епiцентр К” Дмитро Танько. – Боляче усвiдомлювати, що в один момент перетворилося на звалище мiсце, куди сотнi людей вклали багато власних зусиль та працi. Люди втратили своє мiсце роботи, а мешканцi – оплот стабiльностi”.
Працiвники пожежної безпеки мiста та працiвники компанiї доклали максимум зусиль для подолання вогню, але руйнування зупинити не вдалося.
З початку повномасштабної агресiї РФ в Українi “Епiцентр” зазнав значних втрат. Попри складнi обставини та небезпеку, нацiональна мережа продовжила працювати в усiх регiонах, де це було можливо. Компанiя наголошувала на необхiдностi забезпечувати населення всiма потрiбними для життя товарами.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, об’єкти вiдомої нацiональної мережi неодноразово були атакованi загарбниками. Ранiше ворог повнiстю зруйнував п’ять торгових центрiв компанiї в Марiуполi, Чернiговi, Бучi, Харковi та Херсонi. Ще частина об’єктiв мережi “Епiцентр” припинила роботу через активнi бойовi дiї, постiйнi обстрiли та захоплення українських територiй окупацiйними вiйськами.
“Епiцентр” постiйно отримує численнi звернення вiд мешканцiв мiст, де торговi центри були зруйнованi чи закритi, з проханнями вiдновити роботу. Попри суттєвi втрати, компанiя взяла на себе зобов’язання вiдновити втраченi торговi об’єкти скрiзь, де це буде можливо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *