На відбудову Харкова потрібно понад $10 млрд – міський голова

На відбудову Харкова потрібно понад $10 млрд - міський голова - INFBusiness

Відбудова Харкова

Для того, аби відбудувати все, що пошкодила Росія у Харкові, – потрібно понад $10 млрд, кожен приліт – це вибиті вікна, розтрощені дахи, побиті квартири, загиблі та поранені люди. Про це розповів у інтерв’ю для  міський голова Харкова Ігор Терехов.

Терехов розповів, що у міста є кілька пріоритетів у бюджеті й один із них – це відбудова. Він наголосив, що жоден бюджет міста у світі не може витримати навантаження у $10 млрд, тому місто залучає міжнародних партнерів.

“Росія бреше, коли каже, що б’є тільки по військових об’єктах. З кожним прильотом у нас дедалі більше доказів, що це справжній геноцид”, – наголосив міський голова.

Терехов акцентував, що Північна Салтівка – це біль усієї країни, там практично немає жодного багатоповерхового будинку, який би не постраждав.

Протягом року на деокупованій Херсонщині відновлено більш як десяту частину пошкоджених об’єктів

Зокрема міський голова Харкова виділив ще два пріоритети в бюджеті: підтримка військових та дітей, батьки яких загинули на полі бою.

“Більше пів мільярда гривень перерахували на рахунки військових частин. Цього року – вже понад 100 млн грн”, – додав він.

На відбудову Харкова потрібно понад $10 млрд - міський голова - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *