На магiстральному водогонi “Хортиця” збудували 6 насосних станцiй

На магiстральному водогонi "Хортиця" збудували 6 насосних станцiй

Завершили улаштування трубопроводу на дiлянцi водогону “Хортиця” (ДВС 2) Томакiвка – Марганець. Його довжина – 77,9 км. Збудували 6 насосних станцiй, на кожнiй встановили по 4 насоси – 2 основних та 2 резервних. Крiм того, пiд’єднали водогiн до фiльтрувальної станцiї.

Наразi продовжуються роботи з доброустрою територiй на насосних станцiях та у тих населених пунктах, де велись роботи з прокладання трубопроводу. Змонтували труби у траншеях на глибинi близько 2,5 м. Землянi роботи завершено, розпочали вiдновлювати дорожнє покриття на вулицях Зеленiй та Ювiлейнiй у селi Володимирiвка.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, будiвництво магiстрального водогону – один iз ключових проєктiв Агентства вiдновлення. Наразi будiвельнi роботи на завершальному етапi – труби змонтовано, насоси пiд’єднано. Загальна протяжнiсть водогону – 145 км. Дiлянка “Хортиця” (ДВС 2) Томакiвка – Марганець забезпечуватиме водою другу ланку водогону Марганець – Нiкополь – Покров. На будiвництвi дiлянки залучено 318 робiтникiв та 176 одиниць технiки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *