Львiвський завод реконструюють пiд апартаменти та житло

Львiвський завод реконструюють пiд апартаменти та житло

У Львовi планують реконструювати будiвлi заводу “Електрон”, що на вул. Стороженка, 25а, 25б, 27. Йдеться про облаштування житлового будинку та будiвлi апартаментiв з вбудованими примiщеннями громадського призначення та пiдземним паркiнгом. Вiдповiдний мiстобудiвний розрахунок розглянули на засiданнi архiтектурно-мiстобудiвної ради 4 жовтня.

Три будинки, якi хочуть реконструювати, перебувають в аварiйному станi. Будiвля не експлуатується, ранiше примiщення використовували як адмiнiстративнi, повiдомляє Property Times.
Це є нежитлова забудова, але вона розмiщена в зонi Ж-2, де можна будувати житло до шести поверхiв.
Пропонується збереження лiнiї фасаду з вулицi Стороженка, але перебудувати внутрiшню частину. На дiлянцi розширять внутрiшнiй двiр. З боку вул. Стороженка розташують апартаменти пiд оренду, а внутрiшня секцiя має бути житловою. Пiд секцiю апартаментiв видiлили 42% (це 26 апартаментiв), а пiд житлову –  58%, тобто 20 квартир.
Будiвля пiд оренду сягатиме п’яти поверхiв, а житлова –  шести. Забудовник планує зберегти два iсторичнi фасади, а третiй повнiстю змiнити на сучасний.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, першi поверхи мають цокольну частину, яку планують лiквiдувати для створення безбар’єрного доступу. Там облаштують комерцiйнi примiщення. Пiдземний паркiнг буде пiд частиною житлового будинку та апартаментiв. В житлову частину буде вхiд з внутрiшнього двору, а до апартаментiв – окремо з вулицi.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *