Київ проведе конкурс підрядника для відновлення будівництва “зеленої” гілки метро

Київ проведе конкурс підрядника для відновлення будівництва "зеленої" гілки метро - INFBusiness

Продовження будівництва
“зеленої” гілки метро

Серед завдань київської влади є максимально швидке проведення конкурсу на підрядника для продовження будівництва “зеленої” гілки метрополітену.

Про це в інтерв’ю “DW” заявив мер Києва Віталій Кличко, відповідаючи на питання про продовження “зеленої” гілки метрополітену на Виноградар.

За його словами, найближчим часом буде проведений тендер, у якому братимуть участь компанії, що зможуть взяти на себе відповідні зобов’язання. Він розповів, що одна з великих компаній, яка побудувала всі станції метрополітену в Києві, є не комунальною, а приватною компанією.

“(Ця компанія – ред.) взяла на себе зобов’язання і це зобов’язання не виконала, і це стало причиною розриву договору з містом Києвом. Наше завдання – максимально швидко провести конкурс для того, щоб відновити будівництво метрополітену і в найкоротші строки вже звітувати перед киянами те, що гілка метро буде добудоване”, – заявив мер Києва.

Київ планує оцифрувати об’єкти культурної спадщини (ФОТО)

Відповідаючи на питання щодо майбутнього проєкту щодо Подільського мостового переходу, який раніше запрацював у тестовому режимі, Кличко зазначив, що це – найбільший інфраструктурний об’єкт не тільки у столиці, а і в Україні.

“Зараз вже відкрито рух. Це означає, що мостовий перехід працює. Ми зараз робимо все для того, щоб улітку вже відкрити рух і приватного транспорту”, – поінформував він.

Нагадаємо, відповідно до даних на сайті Prozorro, столичний метрополітен розірвав договір на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар через зрив термінів будівництва. 

Київ проведе конкурс підрядника для відновлення будівництва "зеленої" гілки метро - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 пісок для будівництва: види характеристики, особливості вибору


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *