Кабмін компенсує втрати місцевих бюджетів громад, які надаватимуть пільги бізнесу на прифронтових територіях

Кабмін компенсує втрати місцевих бюджетів громад, які надаватимуть пільги бізнесу на прифронтових територіях - INFBusiness

Фінансування втрат громад
на підтримку бізнесу

Кабінет Міністрів України профінансує втрати місцевих бюджетів громад, які надаватимуть пільги для бізнесу на прифронтових територіях.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

“12 квітня, Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка розширює можливості фінансування з державного бюджету для компенсації втрат місцевих бюджетів, які надають пільги бізнесу на прифронтових територіях. Загальний обсяг додаткової дотації на 2024 рік складає 33,4 млрд грн, з яких 19,3 млрд грн вже розподілено між місцевими бюджетами”, – йдеться в повідомленні.

Укренерго порадило заводам генерувати власну електроенергію

Залишок у розмірі 14,1 млрд гривень тепер може бути використаний для компенсації зменшення надходжень від ширшого переліку основних місцевих податків у порівнянні з попереднім роком. Це включає у тому числі податок на нерухомість, плату за землю та єдиний податок.

Зауважується, що така підтримка дозволить забезпечити фінансову стабільність для громад та підприємств, що знаходяться в особливо складних умовах внаслідок війни.

Як повідомлялось, у 2024 році Кабмін планує продовжити стимулювати економіку через програми підтримки бізнесу. На це виділять понад 40 млрд грн.

Кабмін компенсує втрати місцевих бюджетів громад, які надаватимуть пільги бізнесу на прифронтових територіях - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *