Житлова криза в Нідерландах впливає на місцевий ринок праці

Житлова криза в Нідерландах впливає на місцевий ринок праці - INFBusiness

Криза житла
у Нідерландах

Житлова криза в Нідерландах досягла такого розквіту, що безпосередньо впливає на те, чи може людина прийняти пропозицію про роботу чи відмовитися від неї. Це особливо помітно серед молоді. 25% часто відмовляються від пропозицій роботи через відсутність житла поблизу.

Про це йдеться в результатах опитування, проведеного компанією з фінансового консультування Viisi Hypotheken, яка опитала понад 1000 голландців віком від 22 до 35 років, які не мають житла, пише The Mayor.

У містечку на італійському острові Сардинія пропонують житло в оренду за 1 євро, але є умови

Дослідження показало, що 51% молодих людей, які шукають нову роботу і житло), готові змінити роботу, якби компанія надала їм житло.

Відсутність будинків для нових співробітників погано впливає на ринок праці, тому що потрібні люди не потрапляють у потрібне місце.

У Бельгії безхатченків розселятимуть у невеличкі будиночки (ФОТО)

Для роботодавців стоїть новий виклик – під час пошуку нових співробітників вони одночасно мають подбати і про те, де їм проживати, і надавати допомогу у пошуку доступного житла.

Для розв’язання цієї проблеми експерти бачать кілька варіантів, серед яких будівництво фабричних містечок, як це було століття тому, або перетворювати бонуси на фіксований дохід, щоб банки могли легше видавати заявникам іпотечні кредити.

Житлова криза в Нідерландах впливає на місцевий ринок праці - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Відкриття тренінг-центру Ruukki: шлях до партнерського розвитку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Фото: Unsplash

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *