Держмолодьжитло видало чотири кредити на житло

Держмолодьжитло видало чотири кредити на житло

Триває спiвпраця регiональних вiддiлень Держмолодьжитла iз мiсцевою владою в низцi регiонiв України. Новi кредити отримують сiм’ї, що скористалися вигiдними умовами державних i мiсцевих житлових програм, якi адмiнiструє фонд.

Свято новосiлля прийшло в родину Юрiя i Василини, якi виховують двох донечок – Мирославу i Юлiю. За кошти отриманого у вiддiленнi Держмолодьжитла “Київське регiональне управлiння” кредиту родина придбала двокiмнатну квартиру в столицi.
З перших днiв розв’язаної росiйськими агресорами вiйни Юрiй боронить рiдну землю вiд окупантiв.
Житловий кредит у Київському регiональному вiддiленнi Держмолодьжитла отримала й панi Софiя. Скориставшись молодiжною житловою програмою фонду, вона придбала однокiмнатну квартиру у Києвi. Життєвим кредо дiвчини є слова: “Працювати задля процвiтання нашої держави”. Тож Софiя поєднує роботу з навчанням i має активну життєву позицiю.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, умовами програми житлових кредитiв для молодi скористалася сiм’я Алiни Павлишиної. Молода родина стала щасливими власниками двокiмнатної квартири в Луцьку.
Кредит на придбання житла в обласному центрi Волинi отримала й сiм’я Олександра Якусика, який пiдписав кредитний договiр з Волинським регiональним вiддiленням Держмолодьжитла напередоднi свого дня народження.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *