Данський фонд збудує у Чернігові комплекс соціального житла та дитсадок на 200 місць

Данський фонд збудує у Чернігові комплекс соціального житла та дитсадок на 200 місць - INFBusiness

Данці збудують соціальне
житло у Чернігові

Данський фонд готується збудувати у Чернігові житловий комплекс на 410 квартир для тих, хто втратив власні оселі внаслідок російського вторгнення, повідомляє пресслужба міської ради.

Планують звести сім житлових будинків і дитячий садок на 200 місць. Чернігівька міськрада вже виділила земельну ділянку в мікрорайоні Масани.

Для відновлення України знадобиться у 5 разів більше, ніж план Маршалла. Західні компанії очікують на контракти – Bloomberg

Усі квартири після будівництва стануть власністю громади міста. Їх розподілятимуть між чернігівцями та переселенцями, які втратили житло.

Вимога данців – будинки мають бути екологічні та енергоефективні.

За кошти німецького донора на Житомирщині та Рівненщині облаштовують житло для ВПО

Гроші надасть данський «Фонд за відбудову України». Попередньо, може йтися про 20-25 мільйонів євро, але точніші цифри буде відомо після розробки проєкту.

«Станом на зараз, і для нас, і для всієї України, це найбільша приватна інвестиція у відбудову. Мені дуже симпатична позиція данської сторони, що вони вирішили не чекати завершення війни, а в прикордонному Чернігові вже почати реалізовувати такий проєкт, тому що у людей немає можливості чекати роками», – зауважив Олександр Ломако, який наразі виконує обов’язки міського голови.

Міська компанія Чернігівбудінвест уже підписала угоду про співпрацю. У перемовинах бере участь посольство Данії. Почати будівництво збираються в лютому 2025 року, а завершити – в липні 2027-го.

Плани збудувати такий житловий комплекс вперше оголосили влітку минулого року. Тоді інвестором мала виступити данська компанія Rockwool. Однак НАЗК оголосив її міжнародним спонсором війни.

Данський фонд збудує у Чернігові комплекс соціального житла та дитсадок на 200 місць - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Коли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *