Американські вчені винайшли абсолютно новий високоефективний матеріал для сонячних батарей

Американські вчені винайшли абсолютно новий високоефективний матеріал для сонячних батарей - INFBusiness

Новий матеріал для
сонячних батарей

У своїй статті, опублікованій у журналі Joule, команда дослідників з Університету Дартмута повідомила про створення абсолютно нового матеріалу для сонячних абсорберів.

Цей матеріал був виявлений завдяки унікальному високопродуктивному методу комп’ютерного скринінгу, який дозволив дослідникам швидко оцінити близько 40 000 потенційних матеріалів-кандидатів. Це перший випадок, коли новий матеріал для сонячних батарей було знайдено за допомогою такого підходу.

Майбутнє зеленої енергетики: шведські вчені винайшли новий спосіб видобутку чистого водню

Професор Жоффруа Отьє з Університету Дартмута зазначив, що більшість дослідників вивчають один або два матеріали одночасно, тоді як їхня команда розглядала цілих 40 000 варіантів. Це дало змогу звузити коло до приблизно 20 підходящих сонячних матеріалів, серед яких був знайдений і виявлений новий високоефективний матеріал.

Дослідники підтвердили, що новий матеріал не тільки має високу ефективність у перетворенні світла на електрику, але також стабільний як на повітрі, так і у воді. Це значне відкриття зменшує витрати на обслуговування і підвищує надійність сонячних батарей.

Вчені знайшли спосіб значно підвищити ефективність сонячних батарей

Команда планує подальше дослідження і поліпшення виявленого матеріалу, а також розробку нових інструментів для більш ефективного скринінгу інших потенційних сонячних матеріалів. Це відкриття відкриває нові перспективи для розвитку сонячної енергії і може призвести до створення більш ефективних і доступних сонячних батарей у найближчому майбутньому.

Американські вчені винайшли абсолютно новий високоефективний матеріал для сонячних батарей - INFBusiness


Цікаво дізнатись:
 читайте, про впровадження електротранспорту в Україні


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *