Тарифи на електоенергію – озвучено прогноз

У Верховній Раді зараз шукають інструменти для залучення коштів у відновлення пошкодженої окупантами енергетичної системи.

11______500x317.jpg (39.64 Kb)

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

“До ринкового рівня тарифи на енергію, думаю, все-таки не будуть підвищуватися, навіть якщо вони будуть підвищуватися. Тому що ринковий рівень – це достатньо високий рівень, це той рівень, по якому зараз платять промислові споживачі”, – сказав він.

Герус пропонує в першу чергу порахувати вартість тих руйнувань, які вже були і після цього подивитися на джерела, з яких можна відновити пошкоджене обладнання.

“Перш за все, це які є резерви на сьогодні. Друге, це яка може бути міжнародна допомога. Вона, зокрема, йде у вигляді обладнання. І так само може бути у вигляді якихось фінансів на відновлення нашої енергосистеми. І далі, третє подивитися, які в нас є ресурси в бюджеті. І які потрібні рішення по тарифах”, – підкреслив Герус.

Також він додав, що наразі йде обговорення усіх можливих джерел фінансування відновлення енергосистеми після ворожих атак.

“Саме сьогодні такого рішення (щодо перегляду тарифу на світло для населення – ред.) немає. Але йде обговорення всіх цих джерел. Основне питання – це відновити енергосистему. Таким чином, щоб вона справно і стабільно працювала”, – підкреслив голова парламентського енергокомітету.

Нагадаємо, Міністерство енергетики вивчає можливість перегляду тарифу на електроенергію для населення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *