Ціни на газ, світло та воду можуть суттєво зрости

До кінця року комунальні тарифи в Україні підвищувати не планують.

3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

Однак уже весною 2024 року ціни на газ, електроенергію та воду можуть суттєво зрости, передає NV. Газ подорожчає у два етапи: спершу до 11-13 грн за кубометр, потім – до 15 грн. Тепло і гаряча вода можуть подорожчати на 30-50% залежно від регіону, а холодна вода – на 50%.

“До кінця цього року ціни на газ, опалення та гарячу воду для громадян у зимово-осінній період залишаться без змін”, – заявив прем’єр Денис Шмигаль.

У липні тарифи на послуги 34 водоканалів мали зрости в середньому на 32%. Втім, підвищення скасували після критики влади.

Ціна газу для побутових споживачів залишатиметься на рівні 7,96 грн/кубометр. Водночас деяким українцям наприкінці 2023 року зменшили тариф за доставку газу.

За електроенергію в грудні українці платитимуть 2,64 грн/кВт•год. Ціну за світло підвищили з 1 червня цього року, тож про підвищення тарифів до завершення осінньо-зимового сезону не йдеться.

“Підвищення тарифу на світло в 2024 році має бути виваженим, максимум 15 відсотків, орієнтовно до 3 гривень за кіловат-годину”, – вважає голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *